среда, 31 июля 2013 г.

Підписано Закон, який звільняє фізичних осіб від сплати податку на нерухомість у 2013 році.

Президент 30 липня 2013 підписав Закон, яким внесуть зміни до Податкового кодексу України, зокрема, у ст. 265 ПКУ, яка регулює обчислення та сплату податку на нерухоме майно. Відповідний Закон заповнить ряд прогалин, які існували з початку 2013 року.

На сьогоднішній день офіційного тексту документа немає, тому у потенційних платників є можливість ознайомитися тільки з текстом, який був наданий Президенту на підпис. Однак найприємнішою новиною для фізосіб після оприлюднення офіційного тексту і набрання чинності Законом стане те, що в 2013 році податок сплачувати не потрібно.

понедельник, 29 июля 2013 г.

Реєстрація підприємства (ТОВ чи ПП) у Луцьку. Ціна. Строки.

Ми пропонуємо послуги щодо реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю та приватних підприємств у м.Луцьк.
Наші послуги полягають у:
-   розробці протоколів, установчих документів, заповненні необхідних форм;
-   реєстрації підприємства у державного реєстратора;
-   реєстрації підприємства в податковій інспекції;
-   реєстрації підприємства в управлінні статистики;
-   реєстрації підприємства в пенсійному фонді;
-   виготовленні та передачі замовнику печатки підприємства (за бажанням замовника);
-   відкритті рахунків (за бажанням замовника).
Термін реєстрації 3-7 календарних днів;
Також ми надаємо послуги щодо внесення змін в установчі документи підприємств, та зміни інформації про підприємства а саме:
-   реєстрація зміни розміру Статутного капіталу (фонду);
-   реєстрація зміни керівника (директора) підприємства;
-   реєстрація зміни назви підприємства;
-   реєстрація зміни юридичної адреси підприємства (Луцьк);
-   реєстрація зміни видів економічної діяльності;
-   реєстрація текстових змін до статуту підприємства.
Термін реєстрації 3-7 календарних днів;


3001 м.Луцьк, вул.Ковельська, 68 (2 поверх) каб. 201
тел.: (097) 38 58 658; (0332) 299 770; (063) 32 20 973
e-mail: ukryrposlugi@gmail.com

понедельник, 22 июля 2013 г.

Нотаріальна зрівнялівка на марші.

Мін'юст запропонував встановити плату за нотаріальні послуги виходячи зі співвідношення до мінімальної заробітної плати в країні.

Кабінет міністрів України від 18 липня схвалив розроблений Міністерством юстиції проект закону про внесення змін до закону про нотаріат щодо регулювання плати за вчинення нотаріальних дій.
Як повідомила прес-служба Мін'юсту законопроект передбачає, зокрема, введення єдиних ставок нотаріального збору за надання нотаріальних послуг в усіх регіонах України.
Крім того, законопроект запобіжить "нав'язування населенню оплату додаткових нотаріальних послуг" та забезпечить надання пільг людям, яким передбачені пільги по сплаті нотаріального збору.
Прийняття законопроекту також дозволить виключити необхідність нотаріально засвідчувати вірність копій близько 50 документів, які використовуються в цивільних та господарських відносинах.
Як повідомлялося, Міністерство юстиції запропонувало встановити плату за нотаріальні послуги виходячи зі співвідношення до мінімальної заробітної плати в країні, а також чітко визначити перелік таких послуг і встановити мінімальну / максимальну межу оплати за послуги, пов'язані із вчинюваними приватними нотаріусами нотаріальними діями.

среда, 17 июля 2013 г.

Юридичні послуги Луцьк

Юридична агенція «Укрюрпослуги»

  • представництво у судах в господарських, адміністративних, цивільних справах (житлові, спадкові, шлюбно-сімейні спори);
  • реєстрація/перереєстрація підприємств (ПП, ТОВ);
  • подання документів до реєстраторів у межах Волинської області;
  • надання консультацій;
  • складання процесуальних документів;
  • стягнення через суд (або у позасудовому порядку) боргів;
  • представництво у спорах з банками (кредити, депозити, % ставка);
  • представництво у спорах з страховими компаніями;
  • представництво у спорах з податковою інспекцією, фондами;
  • абонентське обслуговування.
43001 м.Луцьк, вул.Ковельська, 68 (2 поверх) каб. 201
тел.: (097) 38 58 658; (0332) 299 770; (063) 32 20 973
e-mail: ukryrposlugi@gmail.com

вторник, 16 июля 2013 г.

Розлучене подружжя змусять платити по нажитих у шлюбі кредитах.

Громадяни України повинні продовжувати спільно платити за кредитами, оформленим під час дії їх подружнього шлюбу, навіть після розлучення. Такий вирок два тижні тому виніс у постанові № 6-55цс13 Верховний суд.

Згідно з ним кредитний договір, укладений одним із подружжя, створює зобов'язання і для другого, якщо куплене в кредит майно використано для задоволення потреб сім'ї.
Це може бути квартира, автомобіль, вироблений ремонт, куплені побутові прилади, використовувані сім'єю.
Зрозуміло, якщо буде доведено, що кредитною карткою була оплачена покупка хутряного манто або ювелірного виробу, який носила тільки дружина, чоловікові після розлучення не доведеться здійснювати виплати банку.
ВСУ з точністю до навпаки змінив свою точку зору, оприлюднену два роки тому: тоді вийшло узагальнення судової практики розгляду цивільних справ, що виникають з кредитних правовідносин (2009-2010 рр..) колишнього судді Верховного суду Дмитра Луспеника (перейшов на роботу до Вищого спеціалізованого суду України ).
У ньому говорилося, що положення ст. 65 Сімейного кодексу про порядок розпорядження майном відноситься тільки до майна і абсолютно не стосується кредитів. За логікою документа, кредитний договір - це угода з отримання коштів. І хоча за отримані кошти і купувалося майно, що використовується всією сім'єю, нести матеріальну відповідальність за отримання позики повинен лише той з подружжя, який підписав з банком кредитний договір.
"Хоча ще в 2007 р. Верховний суд України в постанові пленуму № 11 вказував, що при розділі майна повинні враховуватися також борги подружжя та правовідносини за зобов'язаннями, що виникли в інтересах сім'ї. Проте суди місцевого значення тривалий час на дану норму закону відверто закривали очі" ,.
Рішенням № 6-55цс13 ЗСУ, суд по суті, визнав помилковість своєї старої позиції. Так що місцевим судам доведеться в короткі терміни "перекуватися" і виносити зовсім інші рішення, а розведеному подружжю, яким зовсім недавно вдавалося втекти від кредитних платежів, починати платити за позиками (їх можна змусити це робити в судовому порядку).

Широкі можливості рішення Верховного суду № 6-55цс13 створює і для бажаючих оскаржити самі кредитні договори. Адже згідно з ним, оформляючи кредитний договір з одруженим позичальником, банк повинен був отримати відповідний дозвіл з боку його дружини. Якщо ж банк цього не зробив, то дружина тепер може визнати банківський документ недійсним (після подачі позову і виграшу відповідного судового процесу, який може тривати кілька місяців).
Нагадаємо, що таке оспорювання не рятує від обов'язку з виплати тіла позики, а виливається лише в списання всіх нарахованих відсотків і штрафів (пені). Юристи впевнені, що нове рішення Верховного суду України виллється в нову хвилю судових процесів з банками.

Допомога у спорах з банками та кредитними спілками. Консультації, підготовка документів, представництво в судах.
Консультації БЕЗКОШТОВНІ. Телефонуйте зараз: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.

четверг, 11 июля 2013 г.

В Україні таки введуть валютний податок.

У вересні Міндоходов має намір подати пакет законопроектів, в тому числі, про податок на купівлю-продаж валюти і про декларування доходів

Міністерство доходів і зборів України має намір до вересня підготувати пакет законопроектів з найбільш актуальних питань системи оподаткування, у тому числі оподаткування купівлі-продажу валюти, скорочення ставок єдиного податку, а також введення обов'язкового декларування доходів громадян.
Остаточне рішення буде компромісом між податковими органами та бізнесом. "Коли ми домовимося і отримаємо підтримку бізнесу, тоді ми вийдемо і скажемо: ось це наш компроміс. Однак коли це станеться, сказати важко. Але плануємо на осінню сесію винести ці законопроекти на обговорення. Пакет, який нам потрібен, у вересні ми вже подамо до парламенту ", - підкреслив Клименко.
Нагадаємо, Клименко ще в березні заявив, що його відомство готує законопроект про обов'язкове загальне декларування доходів громадян.

пятница, 5 июля 2013 г.

Автомобільні коди областей України.

AA - город Киев
AB - Винницкая область
AC - Волынская область
AE - Днепропетровская область
AH - Донецкая область
AM - Житомирская область
AO - Закарпатская область
AP - Запорожская область
AT - Ивано-Франковская область
AI - Киевская область
AK - АР Крым
BA - Кировоградская область
BB - Луганская область
BC - Львовская область
BE - Николаевская область
BH - Одесская область
BI - Полтавская область
BK - Ровенская область
BM - Сумская область
BO - Тернопольская область
AX - Харьковская область
BT - Херсонская область
BX - Хмельницкая область
CA - Черкасская область
CB - Черниговская область
CE - Черновицкая область
CH - город Севастополь
II - Общегосударственный